Industriālais alpīnisms

 

Veicam ēku siltināšanu un celtniecības darbu pēcapstrādi, atjaunojam apmetumu, uzklājam dekoratīvo apmetumu. Lai cik kvalitatīva būtu būve, tās pēcapstrāde nosaka cik ilgi saglabāsies tās labās īpašības. Ēkai jābūt kārtīgi siltinātai un apmestai ar kvalitatīviem un atbilstošiem materiāliem. Mūsu speciālisti sniegs kvalitatīvu rezultātu jebkurā sarežģītības pakāpē.

 

20161027 175746 resized 20160729 172144 resized 1 IMG 20150622 WA0000 photo 2

 

  • Kāpēc fasādes darbiem izvēlēties industriālā alpīnisma pakalpojumus?

Industriālos alpīnistus vislabāk izvēlēties darbu pēcapstrādei un nelieliem darbiem, augstās un grūti pieejamās vietās, lai nav jāuzstāda sastatnes vai ja nav iespējams piebraukt pacēlāju.

  • Kā notiek fasādes apmešanas darbi?

Svarīgs posms ir fasādes sagatavošana, lai apmetums pie tās turētos. Apmetums tiek uzklāts vairākos slāņos, iekšējam slānim iespējams izmantot dažādus materiālus – kaļķa, ģipša, u.c. maisījumus, atkarībā no būves veida. Ārējam slānim, t.s. dekoratīvajam apmetumam, materiāli jāizvēlas atbilstoši klimatiskajiem apstākļiem, jo tieši šis slānis saskarsies ar ārējo vidi. Tam visos gadalaikos jāaizsargā ēkas dziļākie slāņi. Mūsu speciālisti kvalitatīvi veic visus iepriekš minētos darbus.

  • Vai iespējams siltināt vienu dzīvokli daudzdzīvokļu ēkā?

Jā, mūsu speciālisti veic šādus pasūtījumus. Sīkākai informācijai sazinieties ar mums.